Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji / Kierownik Utrzymania Ruchu

Eurovia Polska S.A.O firmie

Eurovia Polska S.A.

Ogrodowa 27

Mietków (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wydobyciem i produkcją kruszywa zgodnie przepisami
  • Realizacja planów wydobycia i produkcji
  • Nadzór nad racjonalną i bezpieczną eksploatacją złoża
  • Nadzór nad racjonalną i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń mechanicznych.
  • Nadzór nad prawidłowym i bezpiecznym wykonaniem prac przy obsłudze, konserwacji i remontach maszyn i urządzeń.
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowiskach pracy przy nadzorowanych przez siebie robotach oraz udzielanie instruktaży na stanowiskach pracy.
  • Odpowiedzialność za optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem ruchu.
  • Nadzorowanie kontroli, przeglądów, oględzin i remontów urządzeń mechanicznych i maszyn.
  • Planowanie i zlecanie wykonywania usług serwisowych w zakresie przeglądów i konserwacji w okresach ustalonych w DTR tych maszyn.
  • Nadzorowanie i rozliczanie wykonawców z prowadzonych usług serwisowych i remontów w zakresie jakości i zakresu rzeczowego.
  • Planowanie i nadzór nad pracami remontowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe górnicze lub maszynowe
  • Doświadczenie w pracy w dozorze w ruchu zakładu górniczego, mile widziane kwalifikacje KRZG
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, sumienność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • wyprawka dla dziecka

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Kierownik Produkcji / Kierownik Utrzymania Ruchu, Ogrodowa 27, Mietków (pow. wrocławski)