Oferta pracy

Kierownik Produkcji / Kierownik Utrzymania Ruchu

Eurovia Polska S.A.O firmie

Eurovia Polska S.A.

Ogrodowa 27

Mietków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wydobyciem i produkcją kruszywa zgodnie przepisami

  • Realizacja planów wydobycia i produkcji

  • Nadzór nad racjonalną i bezpieczną eksploatacją złoża

  • Nadzór nad racjonalną i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń mechanicznych.

  • Nadzór nad prawidłowym i bezpiecznym wykonaniem prac przy obsłudze, konserwacji i remontach maszyn i urządzeń.

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowiskach pracy przy nadzorowanych przez siebie robotach oraz udzielanie instruktaży na stanowiskach pracy.

  • Odpowiedzialność za optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem ruchu.

  • Nadzorowanie kontroli, przeglądów, oględzin i remontów urządzeń mechanicznych i maszyn.

  • Planowanie i zlecanie wykonywania usług serwisowych w zakresie przeglądów i konserwacji w okresach ustalonych w DTR tych maszyn.

  • Nadzorowanie i rozliczanie wykonawców z prowadzonych usług serwisowych i remontów w zakresie jakości i zakresu rzeczowego.

  • Planowanie i nadzór nad pracami remontowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe górnicze lub maszynowe

  • Doświadczenie w pracy w dozorze w ruchu zakładu górniczego, mile widziane kwalifikacje KRZG

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dokładność, sumienność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy