Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik produkcji - Kierownik zakładu

  • Stara Kiszewa (pow. kościerski), pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-04-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy szybko rozwijająca się firmą z branży budowlanej. Naszą główną działalnością jest produkcja i montaż budynków w konstrukcji szkieletowej i mieszanej. W ramach zaplanowanych do lata 2020r. inwestycji znajdują się budynki usługowe, mieszkalne jedno i wielorodzinne. Konstrukcja budynków opiera się o prefabrykaty, które wykonywane są we własnej fabryce w oparciu o własną technologię i zorganizowane procesy produkcyjne.

    Kierownik produkcji / Kierownik zakładu
    Miejsce pracy: Stara Kiszewa (pow. kościerski)

    Opis stanowiska:

    • planowanie i nadzorowanie bieżącej produkcji zgodnie z ustalonymi harmonogramami;
    • zapewnienie ciągłości procesu produkcji;
    • optymalizacja procesów produkcji pod kątem wydajności oraz jakości
    • organizowanie, koordynowanie i nadzór pracy podległych pracowników produkcji;
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i p.poż. oraz obowiązujących procedur;
    • zarządzanie i aktualizacja dokumentacji związanej z procesem produkcyjnym;

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe;
    • minimum 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej; doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
    • zdolności interpersonalne, umiejętność skutecznej komunikacji;
    • samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów;
    • umiejętność delegowania i rozliczania zadań;
    • umiejętność sprawnego rozwiązywania konfliktów i motywowania podległych pracowników;

    Dlaczego my?

    • Naszym pracownikom gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami
    • Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym;
    • Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy
    • Stawiamy na ludzi ambitnych i odważnych, którzy chcą pomóc nam podbić europejski rynek;
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.