Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji - Kierownik zmiany produkcyjnej

PANBAKE sp. z o.o.

  • Kamienica Polska (pow. częstochowski)

    Kamienica Polska (pow. częstochowski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Do podstawowych  obowiązków wybranej osoby będzie należało:

Organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników

Organizacja procesu produkcyjnego zmiany produkcyjnej

Realizację założonych planów produkcyjnych

Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, dyscyplinę pracy oraz utrzymanie porządku w podległym obszarze

Realizacja i kontrola wskaźników produkcyjnych

Nadzór nad przestrzeganiem procedur dotyczących jakości produkcji

Inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających organizację pracy i dbałość o standaryzację procesów

Nadzorowanie parametrów pracy maszyn i jakości produkowanych wyrobów

Współpracę z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów

Nasze wymagania

Wymagamy:

Znajomości procesów technologicznych

Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

Minimum wykształcenie średnie

Dobrej znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, również w weekendy

Samodzielność i proaktywność

Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Odpowiedzialność

Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Przyjazną atmosferę pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Firma produkcyjna w okolicach Częstochowy prowadzi rekrutację na stanowisko:

Kierownik zmiany produkcyjnej