Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

FILPLAST SP. Z.O.O.

  • Kietrz

    Kietrz, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu

  • nadzór nad jakością i terminowością realizacji zleceń produkcyjnych

  • zapewnienie ciągłości produkcji

  • kontrolowanie i analizowanie realizacji zadań produkcyjnych pod kątem stopnia wykonania planu, jakości i efektywności procesu produkcyjnego

  • inicjowanie bliskiej współpracy między zależnymi działami (zaopatrzenie, handel, techniczny)

  • wprowadzanie działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa, jakości, systemu zarządzania, i komunikacji w Spółce.

  • budowanie w organizacji kultury „ciągłego doskonalenia” ukierunkowanej na: poprawę bezpieczeństwa, jakości i wydajności pracy oraz obniżanie kosztów produkcji

  • kontrola czasu produkcji, zużycia materiałów i ograniczanie strat

  • dokonywanie przeglądu umiejętności pracowników, budowanie ścieżek rozwoju oraz dokonywanie ocen okresowych pracowników

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • umiejętność kierowania zespołem, zarządzania i motywowania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczna wiedza na temat zarządzania procesami produkcyjnymi

  • umiejętność strategicznego planowania

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość Lean Manufacturing i doświadczenie w zarządzaniu projektami będą dodatkowymi atutami

  • predyspozycje przywódcze

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w branży okiennej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • premie miesięczne, świąteczne

  • partnerskie relacje z Zarządem spółki

  • możliwość korzystania z ZFŚŚ (dofinansowania m.in do żłobków, przedszkoli, wyprawek)

  • ubezpieczenie grupowe

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

  • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania zawodowe w rozwijającej się firmie

  • przestrzeń do wdrażania własnych inicjatyw i usprawnień

  • prace w dużej organizacji o charakterze niekorporacyjnym

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Nasza misja to tworzenie na pokolenia – innowacyjnych produktów, standardów jakości, partnerskich relacji, zgranego zespołu oraz bezpiecznego, przyjaznego otoczenia. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Przewiń do profilu firmy