Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

SOME KSW sp. z o.o.O firmie

SOME KSW sp. z o.o.

Milenijna 4

Kleszczów (pow. bełchatowski)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola procesu produkcyjnego w poszczególnych fazach i zapewnienie jego poprawnej realizacji

  • Koordynowanie nowych projektów od strony produkcji

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami i normami

  • Efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich, maszyn i urządzeń oraz materiałów dla zapewnienia wydajności, jakości produktów, terminowości realizacji zamówień i redukcji kosztów

  • Przygotowywanie raportów, analiz

  • Wdrażanie standardów Lean Manufacturing

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż. i ogólnozakładowych w podległym obszarze

  • Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu

  • Motywowanie i szkolenie podległego zespołu

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji bieżących zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość Ms Office

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Inicjatywa i przedsiębiorczość,

  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży automotive

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + premie

  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wczasów, premie i paczki świąteczne)

Dynamicznie rozwijająca się europejska firma poszukuje Kierownika Produkcji dla swojego zakładu w Polsce. Spółka zajmuje się produkcją metalowych elementów dla przemysłu motoryzacyjnego.

Przewiń do profilu firmy