Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

Księdza Piotra Wawrzyniaka 2

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów produkcyjnych dla obszaru pakowania,

  • monitorowanie kluczowych wskaźników oraz inicjowanie i nadzorowanie działań zmierzających do ich ciągłego doskonalenia,

  • budowanie relacji z podległymi pracownikami w celu doskonalenia pracy zespołu,

  • wdrażanie usprawnień w podległym obszarze, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa/ergonomii oraz efektywności,

  • ścisła współpraca z działami okołoprodukcyjnymi w celu terminowej realizacji założonych planów operacyjnych,

  • kontrola budżetu nadzorowanego obszaru,

  • udział i wsparcie w procesach rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, inżynierii lub jakości,

  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarami produkcyjnymi,

  • znajomość nowoczesnych metod rozwoju produkcji (Lean, automatyzacja procesów produkcyjnych),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym,

  • decyzyjność i samodzielność w działaniu,

  • kompetencje związane z obszarem zarządzania ludźmi,

  • dobra organizacja czasu pracy własnego oraz zespołu,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • wysokie kompetencje interpersonalne.

To oferujemy

Będziesz wspierać naszą wizję bycia najbardziej zaufanym partnerem w osiąganiu korzystnych rezultatów wobec osób stojących przed wyzwaniami związanymi z mobilnością. W zamian otrzymasz nasze pełne wsparcie, możliwość szkolenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego.

Nasi pracownicy współpracują z nami na podstawie umowy o pracę, korzystają z takich benefitów jak m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe.

Dodatkowo możesz liczyć na:

• możliwość uzyskania nagrody rocznej w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, wypłacanej na koniec roku kalendarzowego,

• bezpłatny transport z Poznania,

• dofinansowania szkoleń i kursów oraz możliwość rozwoju umiejętności w ramach naszej Akademii Wewnętrznego Trenera,

• dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne, wyprawki szkolne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrze w ramach Akademii Wewnętrznego Trenera

  • możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 9

  • darmowy transport dla pracowników: Poznań

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

I etap - dyrektor działu i rekruter

3

II etap - dyrektor fabryki i dyrektor HR

4

Podjęcie decyzji

Jako Kierownik produkcji będziesz odpowiedzialny/a za realizację i zapewnienie ciągłości produkcji jednego z naszych obszarów – obszaru pakowania, koordynację planu zleceń produkcyjnych i efektywne zarządzanie zespołem.

Aby odnieść sukces w pracy na stanowisku Kierownika produkcji przydatne będą takie cechy charakteru jak terminowość, umiejętność analitycznego myślenia, definiowania problemów i znajdowania rozwiązań.

W Arjo uważamy, że wspieranie mobilności jest niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości opieki medycznej. Naszą misją jest tworzenie bezpiecznych i komfortowych produktów oraz rozwiązań z zakresu transportu pacjenta, łóżek medycznych, higieny osobistej, dezynfekcji, diagnostyki, a także zapobiegania odleżynom i żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej. Dzięki ponad sześciu tysiącom osób pracujących w Arjo na całym świecie oraz 60-letnim doświadczeniu w opiece nad pacjentami i pracownikami służby zdrowia, jesteśmy zaangażowani w zapewnianie lepszych rezultatów osobom zmagającym się z wyzwaniami związanymi z mobilnością.

To może być Twoja szansa na rozpoczęcie będącej wyzwaniem i jednocześnie źródłem satysfakcji kariery w firmie z branży opieki zdrowotnej, której misją jest wspieranie mobilności pacjentów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy