Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji konstrukcji dachowych

WYCHOWANEK sp. z o.o.

8 50011 000 brutto / mies.
  • Fabryczna 1, Żarów
    Żarów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Fabryczna 1

Żarów

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentów projektowych

  • Rozlokowanie pracowników na poszczególnych stanowiskach i zmianach

  • Planowanie harmonogramu produkcji we współpracy z działem projektowym i logistycznym

  • Odbiór i weryfikacja jakości wyrobu gotowego

  • Rozwiązywanie problemów związanych z produkcją

  • Kontrola czasu wykonywanych prac

  • Analiza możliwości wprowadzenia zmian i ulepszeń w procesie

  • Koordynowanie i kontrola prac podległego zespołu

  • Nadzór nad przestrzeganiem bezpiecznych metod pracy w zakresie przepisów BHP

  • Przygotowanie i organizacja stanowisk pracy i zaplecza produkcji

  • Organizacja pracy i procesów produkcyjnych w zakładzie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku zarządzania procesami produkcyjnymi

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Duża elastyczność i adaptacja do zmian

  • Nastawienie na wynik

  • Sumienność i skrupulatność

  • Predyspozycje do znajdywania nieszablonowych rozwiązań

  • Wysoka decyzyjność i inicjatywa własna

  • Wiedza z zakresu zarządzania produkcją

  • Umiejętność komunikacji i współpracy z zarządem firmy oraz współpracownikami

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Imprezy firmowe

  • Brak dress code'u

  • Odzież firmowa

  • Realną władzę nad podległym zespołem- decyzje o premii oraz bezpośredni wpływ na decyzje kadrowe dotyczące pracowników produkcyjnych

O nas

Firma Wiązar Polska, to firma rodzinna o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w produkcji drewnianych konstrukcji dachowych. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kierownika produkcji.

Jeśli:

Lubisz zarządzać procesami i widzieć realne efekty swojej pracy;

Problemy traktujesz jak wyzwanie dla rozwoju;

Jesteś otwarty i lubisz ludzi;

Potrafisz egzekwować wykonywanie zadań od podwładnych;

Odważnie rozmawiasz o problemach.

Może to praca dla Ciebie?