Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Torowa 3H, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.

Torowa 3H

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac personelu i zarządzanie zespołem

  • Zapewnianie wysokiej jakości bieżącej produkcji i jej procesów

  • Odpowiedzialność za wdrożenie i nadzorowanie działania oprogramowania do zarządzania produkcją i magazynem

  • Tworzenie planów produkcyjnych, planów kompletacji i budżetów

  • Weryfikowanie poziomu realizacji założonego planu

  • Odpowiedzialność za optymalizację zapasów i efektywne planowanie zaopatrzenia

  • Wyznaczanie celów, planów długoterminowych dla swojego obszaru i podległego zespołu a także monitorowanie i wspieranie zespołu w ich realizacji oraz wdrażanie odpowiednich działań zaradczych we właściwym czasie

  • Monitorowanie i zapewnianie odpowiednich warunków pracy zgodnie z zasadami BHP (miejsce pracy)

  • Generowanie raportów i analiza produktywności

  • Ścisła współpraca z Team Leaderami pod kątem informowania o celach dziennych i tygodniowych oraz ustalanie planu działania, który zapewni ciągłość produkcji

  • Motywowanie pracowników, zachęcanie do rozwoju kompetencji twardych i miękkich

  • Bieżące komunikowanie się z innymi działami przedsiębiorstwa

  • Odpowiedzialność za wskaźniki KPI: bezpieczeństwo, produktywność, jakość, terminowość wewnętrzna i inne

  • Wdrażanie działań związanych z lean manufacturing i doskonaleniem procesu produkcyjnego

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w kierunku stałej poprawy jakości i zmniejszenia kosztów ich realizacji

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych i technologicznych metodami Lean w celu zwiększenia wydajności i efektywności procesów produkcyjnych

  • Wdrażanie zasad i filozofii Lean Manufacturing w tym zasady ciągłego doskonalenia

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie definiowania problemów produkcyjnych oraz wsparcie merytoryczne w ich rozwiazywaniu

  • Prowadzenie szkoleń oraz rozwijanie kultury Lean wśród pracowników

  • Podejmowanie działań zmierzających do realizacji ustalonego planu z uwzględnieniem priorytetów na działach

  • Zarządzanie zespołem od 80-150 osób pracujących w trybie dwuzmianowym

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu produkcją ( min. 5 lat), popartego wynikami

  • Wiedza teoretyczna z zakresu zarządzania produkcją

  • Zdolność do profesjonalnego zarządzania personelem

  • Bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność, umiejętność adaptacji zmian

  • Zdolności analityczne oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność komunikacji na różnych szczeblach

  • Umiejętność wdrożenia oprogramowania do zarządzania produkcją

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość SAP (mile widziana), lean manufacturing oraz narzędzi potrzebnych do doskonalenia procesu produkcyjnego

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zapasami, magazynem i zaopatrzeniem

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w wybrane weekendy

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem na światowym rynku elektroniki do replik broni

  • Dostęp do najnowszych produktów GATE

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i wyników

  • Pracę w nowych halach produkcyjnych, z ukierunkowaniem na nowoczesne rozwiązania

  • Swobodę w działaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Dofinansowanie karty Multisport, pakietu Luxmed, Krakowskiej Karty Miejskiej

  • Strzelanki airsoftowe

  • Darmowy parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k. jest krakowską firmą będącą światowym liderem na rynku kontrolerów do broni treningowej.

Nasz zespół składa się z osób łączących pasję z wiedzą i umiejętnościami.

Produkty GATE sprzedawane są od 9 lat w ponad 30 krajach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.gatee.eu.

Przewiń do profilu firmy