Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Produkcji

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23d

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów nadrzędnych przedsiębiorstwa poprzez tworzenie i realizację celów cząstkowych w dziale produkcji,

  • zarządzanie personelem w dziale produkcji, rekrutacja, szkolenia, ocena, kontrola czasu i wydajności pracy, wyznaczanie i rozliczanie celów podległego personelu,

  • opracowywanie grafików, harmonogramów produkcyjnych oraz innych narzędzi kalkulacyjnych związanych z produkcją i wdrażaniem nowych produktów, odpowiedzialność za terminowość produkcji oraz wdrożeń nowych produktów,

  • opieka i zarządzanie liniami produkcyjnymi, odpowiedzialność za utrzymanie ruchu i stan techniczny maszyn,

  • współpraca z zewnętrznymi kooperantami w zakresie usług, outsourcingu produkcji oraz wdrażania nowych narzędzi/oprzyrządowania do produkcji,

  • zarządzanie magazynami surowców, półproduktów oraz narzędzi,

  • wdrażanie i kontrola przestrzegania procedur, obiegu i archiwizacji dokumentacji w podległym dziale,

  • wdrażanie zasad i kontrola bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP),

  • wdrożenie, szkolenia i kontrola podległego personelu w zakresie standardów 5S,

  • wdrażanie podstawowych zasad LEAN MANUFACTURING,

  • ścisła współpraca z działami R&D, Logistyki, Handlowymi oraz Biurem Zarządu,

  • raportowanie wyników pracy i realizacji celów podległego działu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym minimum 2 lata,

  • umiejętność ciągłej pracy nad optymalizacją procesów produkcyjnych, dążącą do uzyskania określonych celów ekonomicznych i jakościowych,

  • zdolności analityczne, w celu wypracowania konstruktywnych wniosków,

  • znajomość zasad zarządzania procesami produkcyjnymi i jakościowymi,

  • znajomość technik i metod produkcji,

  • umiejętność organizowania i kierowania pracą podległego zespołu,

  • inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na zmiany,

Mile widziane

  • znajomość systemu SUBIEKT.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umową o pracę

  • samodzielne stanowisko z wieloma ciekawymi projektami,

  • interesującą oraz odpowiedzialną pracę zapewniającą wyzwania i nowe doświadczenia zawodowe,

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • benefity pozapłacowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy