Oferta pracy

Kierownik Produkcji

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Polska firma produkcyjno-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • zarządzanie wszelkimi procesami związanymi z produkcją, optymalizacja oraz ich doskonalenie
  • wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją, ciągła poprawa ich efektywności
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy brygadzistów/pracowników podległego obszaru
  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz terminowej realizacji planu produkcyjnego wraz z poprawą jakości procesów oraz produktów
  • kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji
  • przygotowywanie raportów dotyczących podległych obszarów
  • nadzór nad rozliczeniem procesu produkcji pod względem czasu produkcji, zużycia materiałów
  • kierowanie i nadzór nad wszystkimi procesami w zakładzie produkcyjnym z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej
  • kontrola i nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w podległym obszarze
  • nadzorowanie i udział szkoleń dla nowo zatrudnianych pracowników
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań
  • tworzenie oraz prowadzenie testów technologicznych w celu udoskonalenia i optymalizacji procesów
  • opracowywanie, aktualizacja i nadzór nad zgodnością dokumentacji technologicznej

Oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy
  • znajomości zasad organizacji i zarządzania procesami produkcyjnymi
  • umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym na każdym jego poziomie w celu angażowania i motywowania członków zespołu do osiągania jak najlepszych wyników
  • zorientowania na cel, umiejętności rozwiązywania problemów, znakomita organizacja pracy własnej i innych
  • koordynacji współpracy pomiędzy działami
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielności, pomysłowości i nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • wysokorozwiniętych umiejętności analitycznych i organizacyjnych, zdolności przywódczych i komunikatywnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  • realną możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień
  • samodzielność i swobodę w działaniu

Dodatkowe atuty:

  • znajomość narzędzi SOLIDWORKS
  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy