Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji

AAGLOB S.A.O firmie

AAGLOB S.A.

Księdza Jerzego Popiełuszki 84

Krosno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie poszczególnymi wydziałami produkcji
  • Zarządzanie zespołem
  • Harmonogramowanie zleceń produkcyjnych
  • Nadzór i koordynowanie prac związanych z utrzymaniem ruchu
  • Analiza i rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego z uwzględnieniem redukcji błędów
  • Zapewnienie właściwej eksploatacji posiadanych maszyn i urządzeń
  • Przygotowywanie rocznych planów remontów w oparciu o analizę sprawności technicznej maszyn, urządzeń, instalacji, itd.
  • Rozliczanie czasów pracy podległego zespołu
  • Nadzór nad dokumentacją maszyn, urządzeń i budynków należących do zakładu
  • Współpraca z innymi działami
  • Zarządzaniem budżetem oraz magazynem części zamiennych
  • Nadzór nad przepływem i zużyciem materiałów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obróbka skrawaniem, procesy spawalnicze)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowości
  • Dobra, praktyczna znajomość MS Excel, umiejętność planowania zadań, (tworzenie harmonogramów),
  • Doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi
  • Znajomość budowy maszyn
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Otwartość na zmiany, zdolność podejmowania decyzji oraz ich komunikowania
  • Umiejętność budowania autorytetu

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • szkolenia.

Kierownik Produkcji, Księdza Jerzego Popiełuszki 84, Krosno