Oferta pracy

Kierownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Zespół Randstad Professionals zajmuje się rekrutacją specjalistów i menedżerów w obszarze. Prowadzimy rekrutacje na wszystkie szczeble w organizacji, tworząc profesjonalne działy. W ramach konkretnych specjalizacji w poszczególnych branżach w Randstad Professionals rekrutujemy kandydatów na konkretne poziomy stanowisk: kadra zarządzająca, kierownicy, specjaliści.

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy kierownika produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac podległego personelu

  • Organizacja i nadzór procesu produkcyjnego

  • Określenie wydziałowych planów produkcji

  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcji

  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP

  • Raportowanie i analiza wydajności produkcji

  • Komunikacja z innymi działami produkcji

  • Dostosowanie bieżących planów produkcji do zmieniających się potrzeb

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników

  • Znajomość obsługi komputera

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju

  • ZFŚS

  • Pracę w godzinach 6-14/14-22

  • Samochód służbowy (do uzgodnienia)

  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora/Zarządu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy