Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.oO firmie

  • Kunice (pow. legnicki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Wienerberger to wiodący na świecie producent pustaków ceramicznych oraz lider w branży cegieł elewacyjnych i dachówek ceramicznych w Europie. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania dla budownictwa i infrastruktury, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami. Wienerberger w Polsce towarzyszy budującym inwestorom od prawie 25 lat. Ceramiczne pustaki Porotherm, dachówki ceramiczne Koramic oraz cegły klinkierowe Terca to połączenie tradycji z nowoczesnymi technologiami, dzięki którym Wienerberger pozostaje liderem jakości i innowacji.

Każdego roku z grupy produktów grupy Wienerberger powstaje miasto

  • 167 000 zbudowanych domów
  • 293 000 pokrytych dachów
  • 648 000 km ułożonych rur
  • 12 000 000 m2 nawierzchni

Główne obowiązki:

  • kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym zatrudniającym 60+ pracowników, produkującym w systemie 24h/7 dni w tygodniu,
  • realizacja założonych celów produkcyjnych (ilość/ wydajność /poziom gruzu/energia/koszty),
  • ścisła współpraca z działami wspomagającymi produkcję,
  • nadzór nad prowadzonymi w zakładzie projektami optymalizacyjnymi i inwestycjami,
  • poszukiwanie obszarów do usprawnień, podnoszenie efektywności pracy,
  • podejmowanie działań związanych z utrzymaniem usprawnianiem i doskonaleniem parku maszynowego,
  • prowadzenie i organizowanie zespołu w sposób zapewniający optymalne wyniki zakładu,
  • codzienne raportowanie wszystkich kluczowych wskaźników biznesowych,
  • utrzymanie i doskonalenie jakości produktu zgodnie z przyjętymi kryteriami i wymaganiami klienta,
  • zapewnienie efektywnego przywództwa poprzez skuteczne zarządzanie, komunikację, motywowanie i rozwijanie  podległych pracowników,
  • rozwój kultury produkcyjnej w oparciu ciągłe doskonalenie pracowników i procesów, z wykorzystaniem metodologii i odpowiednich narzędzi Lean,
  • efektywna komunikacja i współpraca z innymi działami, a w szczególności z działem utrzymania ruchu,
  • zapewnienie dostępności potrzebnych materiałów i sprzętu do produkcji,
  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych pracowników oraz nadzór nad ich realizacją,
  • przeprowadzenie postępowania w razie wypadku przy pracy lub zdarzenia potencjalnie wypadkowego,
  • przygotowywanie raportów i analiz zgodnie z bieżącymi potrzebami biznesowymi.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ceramiczne lub techniczne,
  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień produkcyjnych, technologicznych i technicznych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie i przywódcze, w szczególności umiejętność zarządzania zmianą, zarządzania zespołem i jego rozwojem,
  • umiejętność planowania,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • zdolności organizacyjne, inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość przepisów bezpieczeństwa pracy i prawa pracy
  • umiejętność pracy w warunkach stresu i presji czasu,
  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1),
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Czekają na Ciebie:

  • System premiowy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport,
  • Dofinasowanie do wypoczynku dla pracowników i ich rodzin,
  • Karty płatnicze i prezenty na święta,
  • Imprezy integracyjne i sportowe,
  • Pożyczki mieszkaniowe i rabaty na produkty firmowe.

Ogłoszenie archiwalne