Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Kunów, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Perfectdoor Sp. z o.o.

    Firma specjalizuje się w produkcji drzwi i ościeżnic. Zatrudniamy ponad 300 osób

    Miejsce pracy: Kunów, Ostrowiec Świętokrzyski (okolice)
    Opis stanowiska:
    • Zapewnienie właściwej organizacji pracy w podległym obszarze produkcji poprzez sprawowanie nadzoru nad podległymi pracownikami, w tym nad przestrzeganiem przez nich dyscypliny, czasu pracy, przepisów bhp i ppoż.
    • Realizowanie planu produkcyjnego poprzez zapewnienie i właściwe wykorzystanie zasobów, prawidłowe koordynowanie pracy w podległym obszarze oraz współpracowanie z innymi działami w celu usunięcia zakłóceń występujących w toku produkcji.
    • Kontrolowanie ilości i jakości produkcji, analizowanie przyczyn powstawania wad, podejmowanie działań w celu minimalizowania ryzyka ich wystąpienia.
    • Stałe optymalizowanie procesów produkcyjnych w zarządzanym obszarze.
    • Analizowanie i ocenianie skuteczności podejmowania działań.
    • Sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem porządku i czystości na podległych stanowiskach produkcyjnych.
    • Bieżące informowanie przełożonych o wszelkich istotnych zdarzeniach.
    Wymagania:
    • Wykształcenie minimum średnie techniczne
    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
    • Znajomość nowoczesnych zasad zarządzania procesem produkcyjnym,
    • Umiejętność analizowania oraz optymalizacji procesu produkcyjnego
    • Mile widziana praktyczna wiedza we wdrożeniu narzędzi Lean Manufacturing
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie.
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz skuteczność działania
    • Znajomość technologii produkcj oraz parku maszynowego używanego przy produkcji mebli z płyt drewnopochodnych będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziana znajomość procesów produkcyjnych z zakresu stolarki drzwiowej.
    Oferujemy:
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie za pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Perfectdoor Sp. z o.o. z siedzibą w Kunowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Perfectdoor Sp. z o.o. z siedzibą w Kunowie przy ul. Fabryczna 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.