Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

Solvera Gawel Tehnology S.AO firmie

  • Łąka (pow. rzeszowski)

    Łąka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Poprawa efektywności w nadzorowanych procesach produkcyjnych innych KPI,

  • Nadzór nad realizacją procesu produkcji według wyznaczonych planów produkcyjnych

  • Nadzór nad terminową realizacją wyznaczonych zadań

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w podległym obszarze

  • Prowadzenie oceny pracownikami oraz przekazywanie systematycznej informacji zwrotnej dotyczących wyników i osiągnięć

  • Analiza i raportowanie wskaźników jakościowych, kosztowych i produktywności,

  • Inicjowanie akcji korygujących w podległym obszarze

  • Udział w działaniach związanych z wdrażaniem nowych procesów i produktów w podległym obszarze

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz dyscypliną pracy

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników podległego obszaru

  • Przestrzeganie zasad 5S

  • Działania usprawniające (lean management)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Proaktywna i pełna zaangażowania postawa

  • Dyspozycyjność

  • Zdolności przywódcze

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej - mile widziane w przemyśle motoryzacyjnym

To oferujemy

  • pracy pod presją czasu

  • weryfikacji i oceny pracy pracownika

  • komunikowania wyznaczonych celów, i oczekiwań podległemu personelowi

  • współpracy w zespole

Solvera Gawel Tehnology S.A

Solvera Gawel Technology SA to polska, innowacyjna firma działająca na rynku od 1983 roku . Jako firma o wieloletniej tradycji od początku swojej działalności przywiązuje uwagę do profesjonalizmu i produkcji wysokiej jakości produktów. Kluczowym obszarem kompetencji firmy jest zaawansowana technologicznie produkcja elementów złącznych takich jak: wkręty do metalu, tworzywa, drewna.

Solvera Gawel Technology SA jako lider rynku elementów złącznych dostarcza produkty dla wielu międzynarodowych korporacji z branży AGD, elektronicznej, budowlanej, motoryzacyjnej oraz meblowej

Przewiń do profilu firmy