Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji - Lean Manufacturing

  • Górka (pow. ostródzki), warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OSI FOOD SOLUTIONS POLAND sp. z o.o.

    Górka 15

    14-100 Ostróda

     Międzynarodowa firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji

    wyrobów mięsnych mrożonych i chłodzonych

    poszukuje otwartej, komunikatywnej osoby, która chciałaby

    poszerzać swoją wiedzę i nabywać doświadczenie zawodowe. Jeśli Twoją ambicją jest praca w dużej, nowoczesnej firmie

    - dołącz do naszego zespołu jako

    Miejsce pracy: Górka (pow. ostródzki)

    Opis stanowiska pracy:

    • Nadzór nad procesem produkcji
    • Wdrażanie filozofii i narzędzi LEAN Manufacturing
    • Wdrażanie oraz monitorowanie działań usprawniających procesy operacyjne i biznesowe
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu osiągnięcia założonych celów biznesowych
    • Prowadzenie i koordynowanie nowych projektów w obszarze produkcji
    • Opracowywanie i przygotowywanie raportów
    • Prowadzenie i udział w audytach i kontrolach wewnętrznych
    • Współpraca z innymi działami

    Dołącz do nas jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe o profilu technicznym (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej)
    • Bardzo dobrze znasz zagadnienia związane z narzędziami Lean Manufacturing
    • Potrafisz pracować w systemach ERP
    • Biegle obsługujesz pakiet MS Office
    • Dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie
    • Umiesz zarządzać projektami
    • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Jesteś dokładny/a, samodzielny/a i rzetelny/a
    • Potrafisz planować działania i rozwiązywać problemy
    • Cechuje cię wysoka kultura osobista
    • Jesteś osobą komunikatywną
    • Znasz procedury jakościowe zgodne ze standardem FSSC, HACCP, GMP

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, rozwijającej się firmie międzynarodowej
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Świadczenia socjalne
    • Opiekę medyczną
    • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego

    na adres:

    OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o., Górka 15, 14-100 Ostróda

    lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

    INFORMACJA DLA KANDYDATA DO PRACY DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

    Mając na uwadze przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) oraz przepisy obowiązującego kodeksu pracy, uprzejmie informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Górka 15, 14-100 Ostróda,, kontakt: 89 651 94 00, dalej „Pracodawca”. Inspektorem ds. ochrony danych osobowych jest Prof. Dr. h.c. Heiko Jonny Maniero, DGD Deutsche Gesellschaft für Datenschutz GmbH, Robert-Bosch-Str. 11, 85221 Dachau. Telefon: 0049/8131-77987-0, FAKS: 0049/8131-77987-99, Mail: [email protected], Strona internetowa: www.dg-datenschutz.de

    Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji i późniejszego ewentualnego zatrudnienia.

    Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być:

    1. Spółki z grupy kapitałowej Pracodawcy
    2. Podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy dotyczące: kadr i płac, wykonywania badań lekarskich, wynajmu pracowników tymczasowych, zapewnienia odzieży roboczej, organizacji dojazdów do pracy, ochrony obiektu.

    Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane:

    1. Do 3 miesięcy od daty wpłynięcia danych do Pracodawcy – w przypadku rekrutacji na stanowiska bezpośrednio produkcyjne
    2. Do zakończenia rekrutacji na stanowiska poza produkcyjne, w związku z którą aplikował Pan/Pani do pracy u Pracodawcy.

    Informujemy, że:

    1. Jest Pan/Pani uprawniona do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie w zakresie danych, które są przetwarzane na podstawie zgody. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodności z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed cofnięciem zgody;
    2. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art.16 RODO), usunięcia danych (art.17 RODO) oraz prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO);
    3. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    4. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;
    5. Pracodawca powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się poprzez adres mailowy: [email protected]