Oferta pracy

Kierownik Produkcji / Lider Linii Biznesowej

Materialise

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie poprawnego przebiegu procesów i realizacji produkcji w powierzonym obszarze

  • Nadzór nad jakościową i terminową realizacją planów produkcyjnych

  • Dbałość o przestrzeganie właściwych parametrów oraz standardów technologicznych, jakościowych i BHP

  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów w ramach powierzonego budżetu

  • Zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym oraz nadzór nad realizacją zadań

  • Wsparcie zespołu poprzez zapewnienie odpowiednich narzędzi i warunków pracy

  • Motywowanie oraz wsparcie pracowników w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

  • Wdrażanie działań usprawniających oraz prewencyjnych

  • Aktywne uczestnictwo w implementacji narzędzi Lean Manufacturing

  • Nadzór i zarządzanie dokumentacją produkcyjną

  • Raportowanie wskaźników produkcji

  • Bieżąca współpraca z innymi działami w zakresie optymalizacji produkcji

  • Pełnienie funkcji właściciela procesów w ramach powierzonego obszaru, zgodnie z ustalonymi procedurami organizacji

  • Ścisła współpraca z siedzibą firmy w Belgii oraz pozostałymi jej oddziałami na świecie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowanie kierunkowe (inżynieria zarządzania produkcją, zarządzanie procesami, zarządzanie jakością itp.)

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w obszarze produkcji przemysłowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem 20-25 osób (identyfikacja kompetencji, planowanie rozwoju, motywowanie, rozwiązywanie konfliktów itp.)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (w mowie i piśmie)

  • Obsługa komputera w zakresie MS Office, Word, Excel, Powerpoint

  • Umiejętność identyfikacji procesów produkcyjnych

  • Znajomość technik i metod zarządzania procesami produkcyjnymi, w tym lean manufacturing

  • Umiejętność pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów

  • Zorientowanie na cel i osiąganie założonych rezultatów

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Kreatywność i motywacja do działania

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole

  • Nowoczesne miejsce pracy (klimatyzowane biura i hale, wyposażone zaplecze socjalne)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Transport pracowniczy (bus firmowy)

  • Lekcje języka angielskiego

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń (w Polsce i zagranicą)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Materialise

Materialise to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się belgijska firma, założona w 1990 roku. Światowy lider technologii przyrostowych, dostarczający niezwykłe rozwiązania klientom działającym w wielu branżach przemysłowych np. automotive, lotnictwo i medycyna. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników na całym świecie. Naszą misją jest tworzenie innowacji dla lepszego i zdrowszego świata, dzięki wykorzystywaniu autorskiego oprogramowania i technologii druku 3D.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim.