Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

BluePOS Sp. z o.o.O firmie

BluePOS Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą działu druku oraz podległym zespołem pracowników produkcji i magazynu,

  • Przygotowanie grafików pracy , bieżąca kontrola i prawidłowa rejestracja czasu pracy podległych pracowników,

  • Rozliczanie czasu pracy i wynagrodzenia podległych pracowników,

  • Planowanie produkcji, potwierdzanie terminów realizacji ,

  • Dbanie o terminowy i planowy przebieg procesów produkcyjnych, zgodny z wyznaczonymi standardami,

  • Przygotowywanie raportów dobowych z wydajności i realizacji zamówień, realizowanych

  • na produkcji,

  • Raportowanie wyników i wskaźników produkcyjnych,

  • Optymalizacja procesów oraz dbanie o wysoką jakość produkcji,

  • Współpraca z działem technologicznym na poziomie planowana i przygotowania projektów do realizacji,

  • Realizacja i kontrola procesu produkcji na wszystkich etapach tworzenia produktu,

  • Optymalizacja kosztów produkcji,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność w podchodzeniu do powierzonych obowiązków.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją w drukarni opakowań lub w branży o podobnym profilu,

  • Doświadczenie w wielkoformatowym druku offsetowym – mile widziane,

  • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu produkcją,

  • Znajomość procesów poligraficznych i introligatorskich,

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Zdolności interpersonalne, samodzielność i nastawienie na realizację celów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej organizacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Dodatkowe benefity (np. karta sportowa Multisport, grupowe ubezpieczenie),

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz inicjatyw.

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma poligraficzna - producent opakowań kaszerowanych oraz materiałów reklamowych typu POS wykonanych z kartonu i tektury - w związku z rozpoczęciem swojej działalności w nowej lokalizacji w Łodzi, poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik produkcji