Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

PAS Polska sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjne zarządzanie procesem produkcji w Łodzi

  • Współudział w opracowywaniu corocznych planów i ich realizacja

  • Planowanie/budżetowanie personelu podległego działu

  • Optymalizacja kosztów

  • Kontakt z klientami i poddostawcami

  • Współpraca z innymi działami i zakładami w PAS w zakresie produkcji i realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Wyższe techniczne (np: Zarządzanie Produkcją, Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka, Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych, itp.) lub wyższe z zakresu zarządzania.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym , mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Min 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym, umiejętność zarządzania.

  • Znajomość MS Office,szczególnie znajomość Exell i systemów bazodanowych, znajomość SAP

  • Znajomośc procesu formowania wtryskowego z wykorzystaniem materiału ABS,PP,PC,PMMA. Praktyczna znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych-warunek konieczny.

  • Prawo jazdy

  • Umiejętność szybkiego opanowywania i rozumienia zagadnień technicznych

  • Systematyczność i zaangażowanie w pracę

  • Kreatywność, dynamizm, odpowiedzialność, decyzyjność, samodzielność i pro aktywność oraz chęć rozwoju zawodowego

  • Wysokie kompetencje interpersonalne, organizacyjne, negocjacyjne i analityczne.

  • Silna motywacja do osiągania strategicznych celów firmy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet benefitów takich jak: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, program MULTISPORT, bony świąteczne

  • Przeszkolenie oraz pracę w profesjonalnym zespole

  • Udział w dużych i nowatorskich projektach.

PAS Polska sp. z o.o.

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy