Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

BIOGENED S.A.

  • Pojezierska 99, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Pojezierska 99

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i nadzór nad procesem produkcji

  • realizacja planów produkcyjnych i ogólnozakładowych

  • rozliczanie zużycia surowców do produkcji i na tej podstawie określanie rzeczywistych kosztów produkcji

  • tworzenie i dotrzymywanie harmonogramów produkcyjnych

  • kontrola stanów ilościowych i jakościowych surowców

  • organizacja, kontrola i optymalizacja procesów i kosztów produkcji

  • sprawowanie w toku produkcji bezpośredniego nadzoru nad przestrzeganiem norm technologicznych, zastosowanych receptur oraz właściwego wykorzystania maszyn i urządzeń

  • analiza możliwości produkcyjnych

  • organizacja pracy podległych pracowników

  • nadzór nad procesem utrzymania ruchu

  • aktywny kontakt z innymi działami firmy

  • odpowiedzialność za realizację zadań przez podległych pracowników

  • Dbałość o bezpieczeństwo pracowników i stosowanie zasad BHP

  • Przygotowywanie i udział we wszelkiego rodzaju audytach jakościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenia średniego lub wyższego

  • umiejętności zarządzania personelem, potwierdzonej min. roczną praktyką na stanowisku kierowniczym

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność i decyzyjność

  • zdolności komunikacyjne, motywacyjne, organizacyjne

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętność delegowania obowiązków

Mile widziane

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • współpracę z firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy

  • samodzielność w organizacji pracy własnej i zespołu

  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet sportowo-rekreacyjny

  • bezpłatne miejsca parkingowe

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole

  • pracę w miłej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

Biogened SA, producent dermokosmetyków marki DERMEDIC.

Przewiń do profilu firmy