Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 14.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Whoohoo®  jest międzynarodową  firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w naborach Specjalistów oraz Inżynierów. Nasi Pracownicy pracują u naszych Klientów w branżach: Engineering, Construction, Manufacturing, Finance, IT,  Pharma&Medical oraz SSC/BPO.
    Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag® który poprzez sieć 14 biur od ponad 25 lat zajmuje się w rekrutacją specjalistyczną w Holandii. Whoohoo® korzystając z wieloletniego doświadczenia rekrutacyjnego naszej spółki matki umacnia swoją pozycję na rynku europejskim poprzez sieć 10 oddziałów zlokalizowanych w Belgii, Niemczech i Polsce.

    Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Automatyk
    Miejsce pracy: Łódź

    ZADANIA:

    • Zabezpieczenie ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń
    • Udział w planowaniu i realizacja działań prewencyjnych
    • Nadzór nad oprogramowaniem maszyn i linii
    • Diagnostyka i modyfikacje systemów opartych na sterownikach Siemens S7 i sieci PROFINET
    • Uczestnictwo w projektach modernizacyjnych
    • Optymalizacja procesów i kosztów
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi
    • Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych

    WYMAGANIA:

    • Idealny kandydat, to osoba posiadająca wykształcenie wyższe techniczne oraz doświadczenie minimum 2 letnie, w firmach o profilu produkcyjnym
    • Bardzo dobra znajomość automatyki - Siemens S7, oprogramowanie TIA, sieci Profinet
    • Znajomość serwonapędów firmy Siemens lub SEW
    • Znajomość rysunku technicznego, odczytywania i analizy schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
    • Uprawnienia: SEP
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    OFERUJEMY:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowanie do szkoleń, bezpłatne szkolenia językowe, dofinansowanie do stołówki itd.
    • Atrakcyjne zarobki, premię roczną;
    top

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

    Prosimy również  w CV załączyć następującą formułę:
    bottom