Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kierownik produkcji

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Posiadasz znajomość druku fleksograficznego? Mamy dla Ciebie ofertę! (lokalizacja: województwo wielkopolskie)

    Nr ref.: /452/04/2018/PŚ/29846
    Łódź
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • mieszkanie służbowe
    • pakiet medyczny
    • szkolenia
    zadania
    • zarządzanie produkcją
    • zarządzanie zespołem (25 osób)
    • organizowanie i nadzorowanie właściwego przebiegu procesów technologicznych
    • analizowanie bieżących stanów zapasów materiałowych
    • kontrolowanie pełnego i terminowego wykonania planów produkcyjnych
    • zlecanie napraw maszyn i narzędzi, zakup części niezbędnych do konserwacji maszyn
    • reprezentowanie komórki wobec innych struktur własnej organizacji oraz zewnętrznych
    oczekujemy
    • bardzo dobra znajomość technologii druku fleksograficznego
    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność zarządzania zespołem
    • umiejętność planowania produkcji

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47