Oferta pracy

Kierownik produkcji

Black Horse Sp. z o.o.O firmie

4 500‐6 500 zł / mies. (zal. od umowy)
  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Kierownik

Black Horse istnieje na rynku od 2010 r. i jest jednym z liderów polskiej branży kosmetyków dla zwierząt, w szczególności produktów pielęgnacyjnych dla branży jeździeckiej sprzedawanych pod marką własną. Firma rozpoczęła działania związane ze sprzedażą produktów na rynkach międzynarodowych, gdzie realizuje także projekty w zakresie produkcji kontraktowej. Klientami firmy są duże podmioty międzynarodowe, zajmujące się sprzedażą asortymentu kosmetyczno-pielęgnacyjnego dla branży jeździeckiej, zwierząt domowych i gospodarskich. W związku z bardzo ambitnymi planami rozwoju, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Produkcji.

Zakres obowiązków

  • Uruchomienie nowej linii produkcyjnej
  • Organizacja i planowanie procesu produkcyjnego
  • Nadzór technologiczny nad wprowadzeniem nowego asortymentu kosmetycznego
  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych
  • Zapewnienie jakości i terminowości realizacji zleceń produkcyjnych

Czego oczekujemy?

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub FMCG
  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki chemiczne i biotechnologia
  • Doświadczenia w zarządzaniu procesami produkcyjnymi
  • Wysokiej kultury pracy i znajomości standardów produkcyjnych
  • Umiejętności zarządzania pracownikami produkcyjnymi
  • Wykształcenia wyższego, technicznego
  • Prawo jazdy kategorii B

Co oferujemy?

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień
  • Pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Samochód służbowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy