Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik produkcji

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 25.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient, międzynarodowa firma z branży technicznej rozpoczynająca budowę zakładu produkcyjnego  w Polsce poszukuje osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Kostrzyn Wielkopolski

    9-025
    Opis stanowiska:
    • Zarządzanie podległym obszarem produkcyjnym
    • Zarządzanie procesem transferu maszyn i technologii
    • Koordynacja procesu rozpoczęcia produkcji
    • Zarządzanie wieloosobowym zespołem pracowników
    • Optymalizacja i usprawnianie produkcji
    • Realizacja założonych celów i planów ilościowych
    • Odpowiedzialność za budżet obszaru produkcji
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
    • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcji, mile widziana znajomość procesu ekstruzji
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze, analityczne, komunikacyjne
    • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania
    • Konieczna relokacja do Wielkopolski
    Oferujemy:
    • Pełne wyzwań stanowisko  w nowopowstającym zakładzie
    • Szerokie możliwości rozwoju w strukturach firmy
    • Szkolenia zagraniczne
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!