Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Łuków, lubelskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FAGUM - STOMIL Sp. z o.o.
    producent obuwia zawodowego i ochronnego z gumy i tworzyw sztucznych
    oraz obuwia roboczego, użytkowego i gospodarczego
    poszukuje osób na stanowisko:
    Wyrobów Gumowych/Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych
    Miejsce pracy: Łuków

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad produkcją obejmującą działy produkcji obuwia gumowego lub obuwia PCV,
    • koordynowanie realizacji zamówień otrzymanych od działu handlowego, bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności podległych pracowników,
    • monitorowanie ustalonych terminów wykonania zaplanowanej produkcji,
    • zarządzanie podległymi pracownikami, organizacja i nadzór pracy, motywowanie do efektywnej pracy,
    • bieżąca kontrola wydajności produkcji i terminowości wykonywania zleceń,
    • monitorowanie przestrzegania technologii związanych z produkcja obuwia,
    • przekazywanie do działu handlowego informacji na temat możliwości produkcyjnych, terminowych, stanu realizacji poszczególnych zleceń,
    • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym linii i urządzeń produkcyjnych, egzekwowanie od pracowników właściwej ich eksploatacji i okresowych czynności przeglądowych/naprawczych,
    • przestrzeganie odpowiedniego pakowania oraz znakowania towarów na każdym etapie produkcji,
    • nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem,
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i ppoż.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe o tematyce przetwórstwa tworzyw sztucznych, wyrobów gumowych lub pokrewne,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika/brygadzisty produkcji,
    • znajomość zasad dokumentacji produkcyjnej,
    • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem ludzi,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność koordynowania pracy różnych działów produkcji,
    • umiejętność planowania, operatywność i sprawność działania,
    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów w zmiennych warunkach,
    • zdolność przyswajania wiedzy technicznej,
    • dyspozycyjność,
    • podstawowa znajomość MS Office.

    Firma oferuje:

    • atrakcyjne warunki współpracy,
    • ciekawe zarobki,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • zatrudnienie na pełny etat.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.