Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji (m/f)

SWISSPOR Polska Sp. z o.o.

  • Międzyrzecz

    Międzyrzecz, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą produkcji (zapewnienie mocy produkcyjnych, ustawianie zmian, nadzorowanie pracy, implementowanie planów rozwojowych według wytycznych, odpowiedzialność za jakość wyprodukowanych wyrobów);

  • realizacja planów budżetowych na wycinku produkcji;

  • gospodarność w użyciu surowców (wydajność, inwentaryzacje);

  • zarządzanie ludźmi (zatrudnianie ludzi, ocena, rozwój zespołu, zwalnianie pracowników, dbanie o obłożenie zmian, przekazywanie informacji, odprawy z brygadzistami, pobieranie informacji od DOS i Działu Technologii);

  • przestrzeganie norm i przepisów BHP, P.POŻ. przez podległych mu pracowników;

  • przygotowanie raportów dla Dyrektora Zakładu;

  • współtworzenie planów inwestycyjne;

  • odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne;

  • 5 lat doświadczenia w pracy na produkcji, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym;

  • wiedza techniczna;

  • znajomość procesów produkcji;

  • kompetencje: komunikacja, decyzyjność, odpowiedzialność, rzetelność, rozwiązywanie problemów, konsekwencja w działaniu, organizacja pracy – będziemy pytać o konkretne przykłady;

  • zarządzanie ludźmi (przywództwo) – doświadczenie w budowaniu, kształtowaniu, rozliczaniu i motywowaniu zespołów produkcyjnych;

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych;

  • wysoka kooperatywność (współpraca z ludźmi na produkcji, ale także z innymi działami w Firmie);

  • biegła znajomość pakietu MS Office;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

Działamy w zrównoważonym, stale rozwijającym się systemie czterech fabryk na terenie całej Polski. Praca w naszej firmie wiąże się z możliwością rozwoju w stabilnym środowisku zatrudnienia. Oferujemy rynkowe wynagrodzenie, dofinansowanie do karty Multisport oraz szeroki ZFŚS. Dodatkowe standardowe narzędzia pracy (telefon, komputer).

Firma swisspor Polska Sp. z o. o. jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Produkujemy materiały hydro- i termoizolacyjne. Innowacyjnie podchodzimy do poszukiwania nowych rozwiązań, zapewniając ciepło w domach Polaków.

Nasza produkty powstają w czterech zakładach produkcyjnych: w Chrzanowie, Janowie Podlaskim, Międzyrzeczu i Pelplinie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą Aplikuj.