Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik produkcji

Blue Hill FarmsO firmie

6 000‐10 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • 40
    Machnatka-Parcela (pow. grójecki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Blue Hill Farms

40

Machnatka-Parcela (pow. grójecki)

Dynamicznie rozwijająca się firma z dziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji i eksporcie owoców jagodowych.

OPIS STANOWISKA

  • Organizacja oraz kontrola procesu przechowywania, sortowania i pakowania owoców,
  • Nadzór pracy podwładnych,
  • Dostosowanie poziomu zatrudnienia do zadań,
  • Dbałość o sprzęt i wyposażenie obiektu,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • Udział w optymalizacji procesu produkcyjnego,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów i wymogów BHP.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne),
  • Silna motywacja,
  • Obsługa systemu magazynowego,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane),
  • Dyspozycyjność, spostrzegawczość, dokładność,

OFERTA

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System jednozmianowy (z możliwością pracy w nadgodzinach)
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Kontakt i wymianę doświadczeń,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na miejscu.

Ogłoszenie archiwalne