Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 2017-01-23

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dla naszego klienta, dużej, renomowanej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: KP/01/2017/KK

Opis stanowiska

  • Wybór, zatrudnienie i zwolnienie pracowników z produkcji
  • Rozwój podwładnych pracowników
  • Organizacja szkoleń w własnym obszarze
  • Planowanie i wprowadzanie procesów naprawczych
  • Raportowanie sytuacji do zarządu firmy
  • Decyzyjność w realizacji zamówień
  • Określenie i monitorowanie działań korygujących
  • Kontrola BHP
  • Regularne spotkania z przełożonymi z zmiany i kierowników zespołów
  • Regularne spotkania koordynacyjne z szefami innych działów
  • Zarządzanie codziennych spotkań produkcyjnych

Nasz klient oczekuje:

  • Język Niemiecki– warunek konieczny (Język Angielski – jako atut)
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją (Branża Spożywcza)
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu technologii produkcji (Branża Spożywcza)
  • Doświadczenie w koordynowaniu logistyki i UR w firmie produkcyjnej
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki pracy, adekwatne do pełnionej funkcji
  • Profesjonalone narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Legend HR Advisors Sp. z o.o.

ul. Postępu 18 B
02-676 Warszawa
tel. +48 22 87 45 000
email: warszawa@LHRA.pl
www.LHRA.pl

ul. Mariacka 7
40-014 Katowice
tel. +48 32 608 11 11
fax. +48 32 608 11 12
email: katowice@LHRA.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się