Ta oferta pracy jest nieaktualna od 422 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 2017-01-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, dużej, renomowanej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

    Numer referencyjny: KP/01/2017/KK

    Opis stanowiska

    • Wybór, zatrudnienie i zwolnienie pracowników z produkcji
    • Rozwój podwładnych pracowników
    • Organizacja szkoleń w własnym obszarze
    • Planowanie i wprowadzanie procesów naprawczych
    • Raportowanie sytuacji do zarządu firmy
    • Decyzyjność w realizacji zamówień
    • Określenie i monitorowanie działań korygujących
    • Kontrola BHP
    • Regularne spotkania z przełożonymi z zmiany i kierowników zespołów
    • Regularne spotkania koordynacyjne z szefami innych działów
    • Zarządzanie codziennych spotkań produkcyjnych

    Nasz klient oczekuje:

    • Język Niemiecki– warunek konieczny (Język Angielski – jako atut)
    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
    • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją (Branża Spożywcza)
    • Doświadczenie i wiedza z zakresu technologii produkcji (Branża Spożywcza)
    • Doświadczenie w koordynowaniu logistyki i UR w firmie produkcyjnej
    • Wysokie umiejętności negocjacyjne

    Nasz klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne warunki pracy, adekwatne do pełnionej funkcji
    • Profesjonalone narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Legend HR Advisors Sp. z o.o.

    ul. Postępu 18 B
    02-676 Warszawa
    tel. +48 22 87 45 000
    email: warszawa@LHRA.pl
    www.LHRA.pl

    ul. Mariacka 7
    40-014 Katowice
    tel. +48 32 608 11 11
    fax. +48 32 608 11 12
    email: katowice@LHRA.pl