Kierownik Produkcji

  • Maniowy (pow. nowotarski), małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 18.10.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 17.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obowiązki: zarządzanie produkcją, technologią i planowaniem operacyjnym

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w zakresie rozliczania produkcji
    • Umiejętności zarządzania dużymi grupami pracowników (ok. 50 osób) i zarządzania projektami
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania jakością
    • Osiągnięcia z zakresu podnoszenia produktywności, poprawy jakości, skracania czasu cyklu, obniżania kosztów produkcji
    • Znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana jest znajomość produkcji montażowej, obróbki metalu, konstrukcji stalowych i spawalnictwa.

    Oferujemy:

    • Bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole o wysokiej kulturze organizacyjnej
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Pracę przy ciekawych projektach rozwojowych
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego, popartą szkoleniami i coachingiem

    Aplikacje (CV i list motywacyjny ze zdjęciem) należy wysłać na za pomocą przycisku Aplikuj.
     W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska oraz nazwisko i imię kandydata.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
    bottom