Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Human Resources PolandO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Human Resources Poland to doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, firmy z branży wentylacji i klimatyzacji, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Warszawy

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem ok. 40 osób, w trybie dwuzmianowym (6-14 i 14-22),
  • nadzór nad procesami technologicznymi produkcji kanałów i kształtek wentylacyjnych,
  • opracowywanie i realizacja planu produkcji,
  • kontrola terminowości i jakości wykonania zadań,
  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną,
  • szkolenie nowych pracowników,
  • współpraca z technologami i brygadzistami w zakresie organizacji pracy,
  • identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i Systemu Zakładowej Kontroli Produkcji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność kierowania zespołem ludzi oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność delegowania i egzekwowania wykonania zadań,
  • asertywność,
  • rzetelność i samodzielność,
  • wiedza z obszarów obróbki metali, spawania, procesów montażu, obsługi maszyn,
  • wiedza z zakresu technologii wykonywania prefabrykatów wentylacyjnych,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego - mile widziana,
  • podstawowa znajomość obsługi programów Ms Office.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + premia),
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy