Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Produkcji Mebli

Górna PółkaO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Kierownik

W przedsiębiorstwie Górna Półka wierzymy, że automatyzacja i model personalizacji mebli jest przyszłością. Naszemu klientowi dajemy możliwość nabycia nawet niewielkiego mebla, który to może być dowolnie konfigurowany. Z upływem terminu realizacji, klient otrzyma od nas przesyłkę kurierską z meblem, zapakowanym w estetyczny karton, bezpośrednio do samodzielnego złożenia. Nie sprzedajemy produktów stockowych i nie produkujemy na stan.

Wszystkie meble są wykonywane bezpośrednio na zamówienie klienta. Jesteśmy przekonani, że nasze meble mogą być produkowane sprawniej i w trosce o jeszcze większą jakość, a kadra może doceniać sposób zarządzania, co równolegle byłoby zbieżne z planami właściciela. Cały czas się rozwijamy i w związku z tym szukamy osób, którzy poszukają nowych wyzwań. Cenimy doświadczenie i chęć zmian. Oferujemy ciekawą pracę przy dynamicznie zmieniającym się przedsiębiorstwie, w stale rosnącym zespole oraz w nowej hali produkcyjnej, dysponującej najlepszymi maszynami na rynku, w które stale inwestujemy. Pracując z nami doświadczysz satysfakcji i gwarantujemy, że będziesz realizował się zawodowo.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie prac personelu produkcyjnego równoległe z umiejętnym zarządzaniem relacjami oraz konsekwentnym egzekwowaniem wyników
  • zatrudnianie i wprowadzanie nowych pracowników produkcyjnych
  • nadzór nad kulturą organizacyjną. Stała praca nad niekorzystnymi zachowaniami personelu, które nie służą dobremu zarządzaniu przedsiębiorstwem i celom przedsiębiorstwa
  • działalność operacyjna polegająca na harmonogramowaniu, monitorowaniu produkcji bieżącej, ustawianiu procesów oraz kadry wraz z kontrolą jakości
  • wdrażanie systemów motywacyjnych, zmian procesowych, automatyzacja produkcji w kooperacji z działem wsparcia IT.
  • podejmowanie działań zapewniających ciągłość przebiegu procesów technologicznych
  • raportowanie wyników
  • podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi oraz personelem produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej)
  • umiejętność optymalizowania procesów bazujących na metodologiach  optymalizacyjnych, jak lean, vsm
  • umiejętność koordynowania wdrażanych projektów i zarządzania zespołem
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach
  • atrakcyjny system premiowy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne