Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji Mebli Tapicerowanych

  • Werblinia (pow. pucki), pomorskie
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "ECO-HAND" sp. z o.o.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Werblinia (pow. pucki)

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad procesem produkcji, wydajnością pracowników i analiza możliwych odchyleń,
    • kierowanie pracą podległego zespołu pracowników,
    • odpowiedzialność za utrzymanie standardów produkcji oraz bezpieczeństwa i higieny pracy,
    • odpowiedzialność za utrzymanie standardów jakości,
    • zapewnienie realizacji planu produkcyjnego, ciągłości i terminowości produkcji,
    • rozliczanie i raportowanie wykonania produkcji.

    Wymagania:

    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • konsekwencja w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji,
    • umiejętność delegowania i rozliczania zadań,
    • doświadczenie w branży meblowej będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
    • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Prosimy o dopisanie w CV oraz liście motywacyjnym następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i RADY (UE) 2016/679  dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.