Oferta pracy

Kierownik Produkcji

CWS-boco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Międzyrzecz

    Międzyrzecz, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i planowanie produkcji w celu realizacji ustalonych celów średnio- i długookresowych;

  • Monitorowanie bieżących wskaźników działu produkcji i wprowadzanie niezbędnych korekt w obszarze operacyjnym;

  • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów pracy oraz kompletnością dokumentacji i zapisów;

  • Monitoring jakości w obszarze operacyjnym i współpraca z innymi działami CFC sprawującymi nadzór nad jakością (w tym KJ);

  • Raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne wyników produkcji;

  • Organizacja pracy i nadzorowanie podwykonawców działu produkcji;

  • Analizowanie i usprawnianie procesów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym lub logistycznym w średnim lub dużym przedsiębiorstwie;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Umiejętność analizowania wyników i interpretowania wskaźników;

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie/finanse/inż. tekstylna, logistyka);

  • Znajomość/doświadczenie z zakresu Lean Management (Kaizen, DPM, VPM, TPS, 5S);

  • Aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań;

  • Samodzielność, dokładność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne;

  • Zaangażowanie oraz dbanie o wysoką etykę pracy;

  • Bardzo dobra obsługa programów: Excel, Power Point

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość poznania nowych narzędzi i systemów;

  • Dużą samodzielność na stanowisku;

  • Fantastyczną atmosferę pracy;

  • Pakiet socjalny (m.in. karnety sportowo-rekreacyjne, dostęp do prywatnej opieki medycznej).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

CWS-boco Polska Sp. z o.o.

Dzięki innowacyjnym, zrównoważonym i cyfrowym rozwiązaniom wynajmu, CWS przyczynia się do zdrowszego i bezpieczniejszego jutra. Portfolio CWS jest podzielone na produkty i usługi z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, odzieży roboczej, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i cleanrooms. Od kwietnia 2019 roku wszystkie obszary usług firmy działają pod nazwą CWS, która jest marką CWS-boco International GmbH i jej spółek zależnych. Grupa zatrudnia obecnie około 10600 osób w 16 krajach. W 2018 roku firma wygenerowała obrót w wysokości 1141 mln euro. CWS-boco International GmbH i jej spółki zależne są w całości własnością Franz Haniel & Cie. GmbH.

Więcej informacji można znaleźć na stronie cws.com

Przewiń do profilu firmy