Kierownik produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie wydziałem produkcyjnym zgodnie z założonymi celami

  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów

  • Prowadzenie analizy procesu produkcyjnego w oparciu o kluczowe wskaźniki

  • Podejmowanie działań wobec pojawiających się niezgodności

  • Skuteczne zarządzanie podległymi zespołami

  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP

  • Inicjowanie procesów doskonalenia

  • Prowadzenie lub uczestniczenie w zespołach projektowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 30 osób zdobyte w branży przemysłowej – preferowana automotive

  • Doświadczenie w kierowaniu wysoko zautomatyzowanym procesem produkcyjnym

  • Praktyczna znajomość narzędzi statystycznego zarządzania produkcją

  • Umiejętność metodologicznego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność budowania skutecznych zespołów zorientowanych na określone cele

  • Praktyczna znajomość narzędziami Lean Manufacturing

  • Znajomość systemów klasy ERP

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju potencjału osobistego i zawodowego

  • Przyjazną atmosferę i możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Klient Pracuj.pl

Dla naszego klienta z branży Automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy