Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Dellner Spółka z o.o.O firmie

Dellner Spółka z o.o.

Gryfa Pomorskiego 55

Miszewko (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie zespołem montażu mechanicznego, współpraca z zespołem Konstrukcyjnym, Zarządzania Projektami, Logistyki, Planowania, Kontroli Jakości oraz pozostałych Warsztatów produkcyjnych

  • Optymalizacja kolejki zleceń, zwalnianie zleceń do produkcji i kontrola realizacji planu produkcji

  • Raportowanie kluczowych wskaźników efektywności i jakości montażu

  • Reagowanie na zakłócenia w procesie, identyfikowanie, adresowanie i rozwiązywanie problemów

  • Inicjowanie i zarządzanie aktywnościami ciągłego doskonalenia

  • Rozwój podległego procesu i zespołu, prowadzenie projektów rozwojowych oraz inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją, planowaniu i/lub inżynierii produkcji

  • Głębokie przekonanie do kultury i doświadczenie w stosowaniu narzędzi LEAN

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i eliminacji ich źródeł, cechy przywódcze oraz wysokie zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku

  • Skandynawską kulturę organizacji

  • Międzynarodowe środowisko

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop