Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji (MRO)

COLLINS AEROSPACE

Bierutowska 65

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami naprawczymi na wyznaczonym obszarze MRO

  • Monitorowanie realizacji procesu remontowego (proces bramkowy) oraz analizowanie wskaźników biznesowych MRO ( TAT- Turn Around Time, DIH – Days in House, OTD- On Time Delivery etc.)

  • Zapewnienie ciągłości operacyjnej na podległym obszarze oraz tworzenie kierunków działania w celu minimalizacji wystąpienia sytuacji krytycznych dla klienta

  • Planowanie zadań wydziału na podstawie bieżących zleceń od klienta zapewniając efektywne wykorzystanie wszystkich zasobów

  • Inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu zwiększenie efektywności pracy oraz ciągłego doskonalenia

  • Zarządzanie podległym zespołem oraz kształtowanie odpowiednich postaw w zakresie bezpieczeństwa, jakości i higieny pracy

  • Rozwój talentów

  • Współtworzenie kultury organizacyjnej zgodnie z wartościami firmy

  • Budowanie efektywnej współpracy z działami wspierającymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją

  • Inicjatywa oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji

  • Dynamizm w działaniu, silne ukierunkowanie na realizację zadań

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność zbierania, analizowania i prezentowania danych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program – możliwość podnoszenia swoich kwalifikacje poprzez dodatkowe studia

  • Siłownię firmową

Tak się u nas pracuje