Kierownik produkcji

  • Nidzica, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zaufali nam najlepsi

    Jesteśmy wiodącą firmą rekrutacyjną poszukującą kandydatów dla najbardziej wymagających międzynarodowych i krajowych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość procesów i ludzi czyni z nas partnera godnego zaufania.

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma lider w przetwórstwie bio komponentów dla przemysłu i ochrony środowiska.

    Miejsce pracy: Nidzica (okolice)
    Nr ref. 81/19

    Opis stanowiska:

    • Kierowanie i organizowanie procesu produkcyjnego z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych
    • Ciągła optymalizacja procesów technologicznych– dostawy surowca , proces produkcji , planowanie dostaw i logistyką wewnętrzną
    • Ciągła kontrola i zarządzanie efektywnością kosztową i operacyjną
    • Ciągła kontrola budżetu operacyjnego, materiałowego i personalnego.
    • Zarządzanie 60 osobową załogą

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją lub planowaniu produkcji w międzynarodowej organizacji
    • Zdolności przywódcze oraz doświadczenie w kierowaniu dużymi grupami pracowniczymi
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zdolności analityczne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
    • Wykształcenia związanego z procesami planowania i produkcji.
    • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

    www.assap.pl

    Składane aplikacje powinny zawierać klauzulę o „wyrażeniu zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

    bottom