Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Fortis Technology Sp. z o.o. Sp. k.

Świerkowa 19

Niepruszewo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja produkcji

  • Nadzór nad terminową realizacją planu produkcji

  • Optymalizacja oraz dbanie o ciągłość procesów produkcyjnych

  • Kontrola stanu surowców niezbędnych do produkcji

  • Sprawdzanie poprawności raportów produkcyjnych

  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów dotyczących procesu produkcji

  • Eliminacja błędów produkcyjnych zgłoszonych przez Dział Jakości oraz wdrażanie usprawnień do istniejących produktów

  • Zarządzenie Zespołem Współpracowników (motywowanie, rozwój, tworzenie harmonogramu zmianowego)

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją i kontrola stanu technicznego maszyn produkcyjnych

  • Współpraca przy tworzeniu nowych produktów

  • Prowadzenie dokumentacji i raportów zgodnie z zasadami przyjętymi w Spółce

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w produkcji w technologii formowania rotacyjnego

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe

  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość programu ERP: Streamsoft

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie

  • Wynagrodzenie stałe + premia

  • Pracę w młodym, pozytywnym zespole firmy produkcyjnej, która stawia na jakość i profesjonalizm

  • Ubezpieczenie grupowe i opieka