Oferta pracy

Kierownik Produkcji Nr Ref.: 1848/10/2021

Milado Centrum Rozwoju Personalnego

  • Oborniki

    Oborniki, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracownikami działu

  • Udział w planowaniu produkcji

  • Optymalizacja procesów produkcji, dbałością o jakość produktów

  • Wdrażanie najnowszych rozwiązań w procesach technologicznych

  • Rozwiązywanie sytuacji kryzysowych

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Jeśli:

  • Posiadasz 3 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym o profilu stolarki okiennej

  • Masz min. średnie wykształcenie kierunkowe: technologia drewna, stolarstwo

  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu pracy linii produkcyjnej w branży stolarskiej, przy produkcji okien

  • Umiesz zarządzać zespołem produkcyjnym

  • Charakteryzuje Cię duża samodzielność, innowacyjność

  • Jesteś komunikatywny

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 2-zmianowym

  • To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Pracodawca oferuje

  • Stabilną  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na pełen etat w formie umowy o pracę lub współpracę na B2B

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

  • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia poprzez wewnętrzne szkolenia

Milado Centrum Rozwoju Personalnego (nr KRAZ 22171) jest firmą, która od 2004 roku wspiera swoich klientów w zakresie doboru kadr oraz ich rozwoju. Rekrutujemy na terenie całego kraju osoby na stanowiska średniego i wyższego szczebla dla klientów z różnych branż.

Nasz klient to firma specjalizująca się w produkcji stolarki otworowej. Istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat, tworząc grupę kapitałową w branży budowlanej. Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy