Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

"MEGA" - ZAKŁAD PRODUKCJI POJAZDÓW UŻYTKOWYCH

Marszałka Józefa Piłsudskiego 55

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i kierowanie pracą jednego z Wydziałów Produkcyjnych,

  • Inicjowanie i prowadzenie działań związanych z poprawą efektywności funkcjonujących procesów,

  • Reagowanie na wszelkie ważne kwestię w obszarze produkcyjnym i nie tylko,

  • Raportowanie i analiza kluczowych wskaźników realizacji produkcji,

  • Stałe aktualizowanie wiedzy na temat wymagań jakościowych klientów,

  • Optymalizacja kosztów produkcji.

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją, mile widziane w branży podobnej do Naszej (produkcja przyczep, naczep, konstrukcji stalowych, aluminiowych, budowa maszyn itp.)

  • Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z dużym, ukształtowanym doświadczeniem w zarządzaniu personelem w obszarze produkcyjnych ale też na osoby dla których ta pozycja byłaby awansem (planiści, brygadziści, mistrzowie, liderzy, koordynatorzy itd.),

  • Właściwa energia i determinacja pozwalająca stawiać czoła nowym wyzwaniom,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Profesjonalne podejście do zarządzania podległym personelem,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do firmy z wypracowaną na przestrzeni lat marką, która obecnie jest stale rozwijana w związku ze zmianą właściciela,

  • Umowa o pracę oraz nastawienie na jak najdłuższą współpracę (możliwość drugiej umowy na czas nieokreślony),

  • System premiowania za osiągniętą w miesiącu wydajność,

  • Szkolenia specjalistyczne,

MEGA to doświadczony polski producent naczep i przyczep, który od 2017 wchodzi w skład francuskiej grupy Benalu.

Skutecznie wdrażamy do produkcji pojazdy o zmniejszonej masie własnej z zachowaniem parametrów wytrzymałościowych.

Stałe udoskonalenia technologiczne, dążenie do podwyższania jakości oraz optymalizacja konstrukcji w zestawieniu z najwyższej jakości komponentami budują zaufanie do marki MEGA nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Produkcja odbywa się w Nysie koło Opola. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści oraz świadoma i doświadczona kadra menadżerska.

Naszą misją jest: Zostać liderem jakości w branży.

Przewiń do profilu firmy