Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji (Obszar Introligatorni)

GRANNA Sp. z o.o.O firmie

GRANNA Sp. z o.o.

Księcia Ziemowita 47

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym (ok. 30 osób), dla zapewnienia terminowej realizacji zleceń

  • Stała współpraca z zespołami logistyki, planowania, zakupów

  • Nadzór nad efektywnym kolejkowaniem zleceń produkcyjnych, wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych

  • Udział w planowaniu długoterminowym

  • Raportowanie i analiza wskaźników obszarowych, wdrażanie rozwiązań wspierających realizację celów

  • Ciągłe doskonalenie jakości, produktywności i bezpieczeństwa pracy

  • Inicjowanie projektów usprawniających na liniach produkcyjnych, implementację zgodną z założeniami Lean Manufacturing, ISO 9001

  • Udział w realizacji projektów modernizacyjnych

  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną

  • Nadzór nad infrastrukturą i parkiem maszynowym w obszarze

  • Kontrola kosztów produkcji

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Znajomość procesów poligraficznych

  • Doświadczenie w zakresie planowania oraz harmonogramowania produkcji

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i optymalizacją pracy w toku

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego podejmowania decyzji

  • Wysokie kompetencje interpersonalne

  • Biegła znajomość MS Offfice oraz doświadczenie w pracy z programami klasy ERP mile widziane

  • Co najmniej średnie wykształcenie, preferowane branżowe

  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi optymalizacji produkcji, w tym m.in. Lean Manufacturing, KAIZEN, 5S

  • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów, w tym m.in. 8D, 5Why

  • Praktyczna znajomość podstaw utrzymania ruchu

To oferujemy

  • Stanowisko z dużym zakresem decyzyjności

  • Atrakcyjny system wynagradzania, z uwzględnieniem premii za osiągane wyniki

  • Przestrzeń do tworzenia i realizowania własnych inicjatyw i rozwiązań

  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Parking dla pracowników

  • Paczki świateczne