Oferta pracy

Kierownik Produkcji (Obszar Montażu)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Innowacyjna 4

Głogów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpiecznych i ergonomicznych warunków pracy dla Pracowników Produkcji;

  • Zarządzanie podległym zespołem Liderów Produkcyjnych;

  • Współpraca z działami wspierającymi w celu realizacji produkcji oraz przy wdrażaniu nowych projektów;

  • Poprawa bezpieczeństwa pracy, jakości, produktywności w zarządzanym obszarze;

  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów produkcyjnych poprzez podejmowanie działań korygujących i prewencyjnych;

  • Odpowiedzialność za KPI dotyczące:  bezpieczeństwa, jakości, dostaw, kosztów;

  • Realizacja działań w zakresie 5S, TPM AM, Kaizen, Safty Walk, BBS (Behavior Based Safety), BPS (BSH Production System);

  • Przestrzeganie procedur ISO 9001, 14001, 50001, ISO 450001.

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenie w obszarze produkcyjnym;

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne lub powiązane z zarządzaniem produkcją;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność organizacji pracy zespołu;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Silne zorientowanie na realizację celów;

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word);

  • Doświadczenie w obsłudze systemu SAP;

  • Znajomość Prawa Pracy i BHP;

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, otwartość;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów, w tym m.in., prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi