Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

ITZU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

ITZU [it’s you] jest agencją pośrednictwa pracy; zarządzania zasobami ludzkimi, istniejącą na Belgijskim rynku od 10 lat i 2 lata na terenie Polski

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się konstrukcjami stalowymi prowadzimy rekrutacje na stanowisko Kierownika produkcji.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zespołu pracowników produkcji i planowanie jego pracy,
  • Uczestniczenie w rekrutowaniu nowych pracowników,
  • Aktywny udział w rozwoju personalnym podległego zespołu,
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz zespołu,
  • Dbanie o wizerunek firmy, pozytywną atmosferę oraz odpowiednią kulturę pracy,
  • Dbałość o zasoby na podstawie planów produkcji i sprzedaży,
  • Planowanie i realizowanie oraz monitorowanie strategii produkcji,
  • Planowanie średnio i długoterminowych planów produkcyjnych, z uwzględnieniem, zapotrzebowania na produkty, czasu i kosztów wytwarzania, oraz zasobów pracowniczych potrzebnych do realizacji,
  • Planowanie, organizowanie i realizacja przebiegu procesów produkcyjnych zgodnie z ustaleniami oraz standardami technicznymi i technologicznymi,
  • Nadzór nad realizacją harmonogramu produkcji według hierarchii zamówień (ważności i wielkości),
  • Zarządzanie zleceniami produkcyjnymi,
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych przy jednoczesnym wdrażaniu narzędzi Lean Manufacturing,
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w celu założonych planów i wskaźników,
  • Monitorowanie wydajności kosztów produkcji i analiza danych, inicjowanie działań poprawiających jej efektywność,
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych, nadzorowanie efektywności i wprowadzanie zmian doskonalących organizację,
  • Dotrzymywanie standardów BHP na podległym obszarze,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów organizacyjnych, technicznych, materiałowych i narzędziowych,
  • Tworzenie planów inwestycyjnych dla podległego obszaru,
  • Dbanie o mienie firmy w podległych obszarach i  stan techniczny maszyn oraz urządzeń.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku lidera działu produkcji o podobnym profilu,
  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne,
  • Umiejętności kierowania praca zespołu podległych pracowników,
  • Umiejętności interpersonalne - komunikacyjne oraz motywacyjne,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Zaangażowanie,
  • Znajomość języka angielskiego, bądź niemieckiego co najmniej na poziomie - B2,
  • Znajomość systemów ERP i Excel.

Warunki zatrudnienia:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne zarobki ustalone zgodnie z doświadczeniem,
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Szkolenia,
  • Mile widziani kandydaci z różnych części polski - pomoc w relokacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne