Kierownik Produkcji - opakowania z tektury litej i kaszerowanej

"CON-GRAPH POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Con-Graph Polska Sp. z o.o. to drukarnia opakowań kartonowych z bogatym doświadczeniem zdobytym przez lata pracy w poligrafii na rynkach międzynarodowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie i kontrola procesami produkcji
  • Tworzenie planów produkcyjnych i bieżąca kontrola nad nimi
  • Zapewnienie właściwej organizacji pracy podległego zespołu
  • Odpowiedzialność za zrealizowanie celów jakościowych i ilościowych
  • Kontrola nad stosowaniem się do obowiązujących zasad wynikających z obowiązujących certyfikatów w firmie oraz polityki jakości
  • Zarządzanie działem produkcj

WYMAGANIA:

  • Znajomość procesów poligraficznych
  • Znajomość branży opakowaniowej
  • Motywacja, samodyscyplina i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Samodzielność, punktualność i dyspozycyjność
  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi w systemie wielozmianowym
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Asertywności, wytrwałości, dążenia do realizacji określonych celów,

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie zasadnicze oraz przejrzysty, premiowy system motywacyjny
  • Stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji oraz możliwość budowania dalszej kariery w strukturach firmy
  • Dobrą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy