Kierownik Produkcji

TRIOLIET POLSKA sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • 5 Stycznia 68
    Opalenica, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

TRIOLIET POLSKA sp. z o.o.

5 Stycznia 68

Opalenica

TRIOLIET  POLSKA Sp. z o.o. to nowy podmiot na rynku pracy. Firma związana jest z  holenderską spółką         TRIOLIET B.V., która od 70 lat produkuje mieszalniki do pasz.

Zakład w Opalenicy, woj. wielkopolskie, od lat współpracował z holenderską spółką, dostarczając  ramy i komponenty do dalszej produkcji. Natomiast od 01 marca 2020 roku TRIOLIET B.V. przejął fabrykę w Opalenicy i od tego dnia prowadzi działalność na terenie Polski pod nazwą TRIOLIET POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • planowanie i koordynacja procesów produkcyjnych
  • zarządzanie wydziałami produkcyjnymi (5 jednostek) przy udziale mistrzów każdej jednostki organizacyjnej
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • optymalizacja procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe o profilu technicznym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w  kierowaniu zespołem
  • komunikatywność
  • preferowani kandydaci ze znajomością  języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w warunkach budowania nowych struktur i procesów w obszarze produkcji
  • jednozmianowy system pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy