Oferta pracy

Kierownik produkcji- Operator wideo/montażysta

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • filmowanie oraz montowanie nagranego materiału,

  • uczestnictwo w realizacji projektu filmowego od początku do końca,

  • współpraca z innymi członkami grupy projektowej przy realizowanych projektach.

Nasze wymagania

  • Kreatywność i otwartość na nowe pomysły

  • Zamiłowanie do fotografii, filmu, animacji

  • Znajomość formatów telewizyjnych, zwłaszcza reklamowych

  • Praktyczna umiejętność komponowania kadru

  • Znajomość podstawowych zasad montażu filmowego

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację różnorodnych projektów filmowych,

  • zobaczysz, jak wygląda praca Biura Reklamy największych serwisów regionalnych

  • zdobędziesz doświadczenie w branży medialnej,

  • na pewno nie będziesz się nudził/a!!!

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • pakiet szkoleń

  • dobra lokalizacja biura

  • stałe godziny pracy i jedna zmiana

Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych takich jak „Dziennik Bałtycki” czy naszemiasto.pl skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Przewiń do profilu firmy

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.