Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

BE 4 TEAM

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Partnera – zakładu produkcyjnego działającego w branży automotiv, zajmującego się tłoczeniem i spajaniem elementów metalowych, zlokalizowanego w Opolu poszukujemy kandydata na stanowisko KIEROWNIKA PRODUKCJI

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie produkcją, działaniami operacyjnymi

  • Tworzenie i zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesów produkcji

  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność procesów produkcyjnych

  • Nadzór i kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji

  • Rozwój metod i narzędzi optymalizujących pracę

  • Bieżąca analiza KPI i raportowanie

  • Prowadzenie dokumentacji produkcji oraz raportów produkcyjnych

  • Zarządzanie pracownikami (zespół około 150 osób)

  • Zapewnienie komunikacji i współpracy pomiędzy wszystkimi funkcjami zakładu

  • Aktywny udział i inicjatywa w zapewnieniu przestrzegania przepisów BHP

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym powyżej 100 osób

  • Doświadczenie w branży automotive

  • Umiejętność obsługi i programowania maszyn

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Dobra znajomość standardów jakościowych

  • Znajomość narzędzi Lean

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę w dobrze zorganizowanej firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Znakomite warunki i narzędzia pracy

  • Dynamiczny i przyjazny zespół