Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Goldman Recruitment

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, znanej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kierownika Produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i koordynowanie obszarów produkcji,

  • opracowywanie wewnętrznych procedur mających zmaksymalizować wydajność zakładu, redukcję kosztów wytwarzania oraz zapewnić terminowość realizacji planu produkcyjnego,

  • rozwijanie nowoczesnych standardów zarządzania procesami produkcyjnymi i podległymi strukturami,

  • nadzór i odpowiedzialność za jakość produkcji, przestrzeganie norm jakościowych, wymogów dokumentacji technicznej oraz współtworzenie layoutu obszaru produkcji,

  • ciągłe doskonalenie procesów, wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing np.:TPM, SMED,

  • tworzenie i realizacja budżetu działu produkcji z uwzględnieniem poziomu kosztów,

  • odpowiedzialność za KPI`S obszaru,

  • zarządzania zespołem menadżerów w podległych działach oraz współpraca z kluczowymi działami spółki,

  • współtworzenie i dbanie o politykę personalną,

  • raportowanie do Dyrektora Zakładu.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora produkcji (mile widziane w branży spawalniczej),

  • doświadczenie przy optymalizacji procesów produkcyjnych, wdrażaniu działań doskonalących, podnoszeniu wydajności produkcji,

  • doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu projektami,

  • umiejętność kierowania zespołem, zarządzania i motywowania poprzez cele,

  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania długofalowego,

  • ukierunkowania na cel i wyniki,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Pracodawca oferuje

  • samodzielne stanowisko z wysokim poziomem decyzyjności oraz możliwością realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,

  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku,

  • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania zawodowe w rozwijającej się firmie,

  • duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • samochód służbowy,

  • wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy