kierownik produkcji

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w zarządzaniu produkcją? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

    Nr ref.: /280/05/2019/GM/44092
    Ostrów Wielkopolski
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • praca w rozwijającej się firmie
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • rozwój zawodowy
    zadania
    • zarządzanie produkcją zakładu
    • wprowadzenie usprawnień procesu produkcyjnego
    • zarządzanie zespołem pracowników
    • planowanie produkcji oraz nadzór nad terminowością
    • analizowanie i zatwierdzanie kosztów produkcji
    • poradzenie dokumentacji technologicznej
    • koordynowanie zamówień surowców
    • współpraca z działem ds. zakupów, jakości, marketingu i sprzedaży
    oczekujemy
    • znajomość systemu HACCP oraz GMP
    • wykształcenia wyższego - technicznego, preferowany: technologia żywności
    • umiejętność planowania pracy oraz zarządzania zespołem
    • doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży mięsnej
    • znajomość komunikatywna języka angielskiego mile widziana
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47